Każdego roku firmy świętują Święta Bożego Narodzenia szczególnie emocjonalnymi, długotrwałymi reklamami. Apple od lat opowiada również wzruszające historie, takie jak ta. Rok 2019 będzie szczególnie płaczliwy.

iPad 10.2 (2019)

Tylko reklama? Właściwie świąteczny klip Apple „Niespodzianka” to przyzwoity film krótkometrażowy. W nieco ponad 3 minuty nie tylko dziadek przeżywa na końcu wielką niespodziankę, widz też na koniec dowiaduje się: iPad to coś więcej, a raczej może to być coś więcej niż tablet do unieruchamiania dzieci. Przejmują inicjatywę i stają się kreatywne.

Świąteczny spot na iPada: Apple spotyka Pixara

Motyw muzyczny „Życie małżeńskie” z reklamy Apple – zapożyczony ze wspaniałego filmu Pixara „Above” – nie jest tu wykorzystany przypadkowo. Każdy, kto o tym wie, już wie, co może nastąpić dalej. Więc powinieneś mieć pod ręką chusteczki do nosa, oglądając świąteczny spot Apple 2019.

iPad ma za sobą długą historię i przed sobą wspaniałą przyszłość:

iPad 2019: Brak Pro, ale wystarczające „uzupełnianie”

Pomijając wzruszającą historię, nigdy nie należy zapominać, kto jest prawdziwym „bohaterem” reklamy, a mianowicie iPadem firmy Apple. Prawdopodobnie będzie to pod choinką dla wielu osób w 2019 roku, więc nadzieja producenta iPhone'a. Jednak prawdopodobnie na próżno będziemy czekać na nowego iPada Pro, który został ostatnio zaktualizowany w 2018 roku i nie powinien otrzymać aktualizacji do 2020 roku. Z kolei iPad Mini, iPad Air (w marcu) i niedrogi iPad 7. generacji (wrzesień) z wyświetlaczem o przekątnej 10,2 cala zostały odnowione. Święty Mikołaj ma więc wystarczający wybór, aby znaleźć odpowiedni prezent Apple.

Najlepsze okazje na Czarny Piątek i Cyberweek w skrócie:

50 najlepszych ofert na Czarny piątek - na bieżąco aktualizowane, zakładka!

Karta kredytowa Amazon: do 60 € za darmo (informacje)

Wskazówka: Prawdopodobnie w Czarny Piątek ponownie pojawi się wiele dobrych ofert Apple, w tym iPady - poinformuje GIGA.

Leave a Comment