Trudno opanować liczbę emotikonów również w tym roku, bo jeszcze w tym roku pojawi się sporo nowych zdjęć na iPhonie. Teraz po raz pierwszy Apple pokazuje, jak to naprawdę wygląda.

iOS 14

Kilka miesięcy temu okazało się, jakie nowe emotikony pojawią się w 2020 roku. Mimo że małe obrazki na czacie mają być uniwersalne, Apple, Google i spółka inaczej interpretują projekt. Pod tym względem poprzedni podgląd Emojipedii miał służyć jedynie jako przewodnik po dokładnym projekcie. W samą porę na dzisiejszy Światowy Dzień Emoji, Apple już pokazuje coś z nowych emotikonów iPhone'a.

Nowe emotikony Apple iPhone: oto, co nas czeka

Czego możemy się spodziewać w ciągu roku dla iPhone'a, iPada i Maca? Preselekcja Apple'a jest dość dziwaczna, ale jak zawsze pięknie narysowana. W podglądzie można zobaczyć: dodo (wymarły ptak), matrioszka (słynna rosyjska lalka), piñata, tamale (danie z Ameryki Środkowej), uszczypnięte palce, bumerang, ninja, moneta, anatomiczne serce, bóbr, symbol transpłciowy, bańka Herbata i obraz płuca.

Oprócz uniwersalnych emotikonów wkrótce pojawią się nowe naklejki Memoji, a mianowicie te z kolorowymi maskami na twarz. Zobaczymy je również w dzisiejszym podglądzie emotikonów iPhone'a.

Nie tylko nowe zdjęcia, nowe funkcje w nadchodzącym iOS 14:

Kiedy możemy zacząć ich używać? Harmonogram ...

Ważne, aby wiedzieć: użytkownicy nadal muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ nowe emotikony nie zostały jeszcze zintegrowane z nowymi systemami operacyjnymi Apple. Krok oczekiwany jesienią. Jednak nie bezpośrednio w iOS 14, iPadOS 14 i macOS 11.0 Big Sur. Apple zazwyczaj integruje nowe emotikony z danego roku z pierwszą lub drugą aktualizacją uzupełniającą – w 2019 roku tak było z iOS 13.2 pod koniec października, rok wcześniej z iOS 12.1 również pod koniec października.

Leave a Comment