Serwisy streamingowe, takie jak Netflix czy Disney+, przeżywają ogromny pośpiech z powodu obecnego kryzysu koronowego. Ale Apple też chce świętować i zapewnił sobie ekscytujący, ekskluzywny tytuł dla Apple TV+.

jabłko

Apple TV +: Ekskluzywny tytuł z Tomem Hanksem wchodzi na statek Apple

Jak donosi 9to5Mac w odniesieniu do Deadline, Apple zabezpieczył prawa do „Greyhound” z Tomem Hanksem. Oznacza to, że dramat morski z czasów II wojny światowej będzie miał swoją premierę w Apple TV+, a nie na dużym ekranie. Gwiazda Hollywood dowodzi w filmie niszczycielem US Navy Greyhound. Film, który towarzyszy Tomowi Hanksowi jako komandor Ernest Krause, miał trafić do kin 8 maja 2020 roku.

Z powodu COVID-19 Sony Pictures przesunęło termin na 19 czerwca 2020 r. – na kilka dni przed Dniem Ojca w USA. Ale najwyraźniej nie chcieli polegać na tej dacie z powodu kryzysu koronowego.

Ze względu na to, że kina nadal były zamknięte, osoby odpowiedzialne zdecydowały się za zamkniętymi drzwiami zaoferować film tym, którzy licytowali najwyżej. Jak się teraz okazało, Apple dostał ofertę i podobno wydał około 70 milionów dolarów. Kiedy film ruszy w Apple TV+, wciąż nie wiadomo; Ostateczny termin przewiduje wydanie wkrótce.

Film jest więc pod kilkoma względami premierą dla Apple i TV +. Do tej pory firma z Cupertino koncentrowała się na własnych produkcjach, a nie na zakupach tego typu, które pierwotnie były realizowane dla kina.

Apple TV+ zaprezentowało się z tą zapowiedzią jesienią 2019 roku:

Apple wykazuje zainteresowanie starszymi filmami i serialami

Raport Deadline pojawił się niemal w tym samym czasie, co raport Bloomberga, że ​​Apple wykazuje również zainteresowanie starszymi filmami i programami telewizyjnymi. Powinny one wypełnić katalog Apple, aby móc nadążyć za konkurencją z Netflix, Disney+ i Co oraz móc zaoferować widzom szerszy zasięg. Jednocześnie można w ten sposób zapełnić bibliotekę, podczas gdy produkcje telewizyjne i filmowe obecnie muszą stać w miejscu z powodu koronawirusa. Ta zawartość dla Apple TV + będzie nadchodziła jeszcze długo.

Według Bloomberga, menedżerowie Apple'a przyjęli już propozycje od hollywoodzkich studiów i kupili kilka seriali i filmów. Nie podano jednak żadnych konkretnych tytułów. Apple TV + będzie nadal koncentrować się na własnych produkcjach, które rozpoczęły się jesienią ubiegłego roku. W lutym Apple TV+ miało podobno 10 milionów abonentów. Wielu z nich powinno cieszyć się darmowym rokiem, który można wykorzystać przy zakupie sprzętu Apple.

Dla porównania: Disney+ ma teraz ponad 50 milionów użytkowników od momentu uruchomienia w listopadzie 2019 r. A Netflix powitał również ponad 16 milionów nowych subskrybentów w pierwszym kwartale 2020 r.

Nie chcesz przegapić żadnych wiadomości o technologii, grach i popkulturze?
Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku
(GIGA Tech, GIGA Games)
lub Twitter (GIGA Tech, GIGA Games).

Leave a Comment