Przychodzi tak, jak musiało przyjść. Apple zamyka się ponownie w tym roku, sklepy muszą zostać zamknięte. W kolejnych wierszach GIGA zdradza, co to oznacza dla klientów i co nagle się zmienia.

jabłko

Corona ma Niemcy pod pełną kontrolą. Po raz drugi w tym roku wszystkie sklepy, które nie zaspokajają wprost podstawowych potrzeb, muszą zostać zamknięte. Nawet Apple nie zostało oszczędzone i musi zostać zamknięte – sklepy Apple w tym kraju są zamykane.

Blokada w Niemczech: Apple musi zostać zamknięte

Sklep w drezdeńskiej Altmarktgalerie już dziś zaczyna działać, ponieważ Saksonia już przechodzi ciężką blokadę. Pozostałe Apple Stores będą działać w całym kraju od 16 grudnia 2020 r. O tym, co zmienia się od czasu do czasu dla klientów, możemy dowiedzieć się, gdy spojrzymy na stronę internetową drezdeńskiego sklepu Apple Store.

Obecnie nadal możliwe jest zbieranie zamówień online, które są nadal otwarte. Usługa odbioru nie dotyczy już nowych zamówień.

Jeśli zarezerwowałeś spotkanie z Genius Service Support przed sobotą 12 grudnia, możesz przyjść.

W przeciwnym razie obowiązuje zasada: sklep jest zamknięty, można kupować tylko w sklepie Apple w sklepie internetowym.

Ale co, jeśli potrzebuję pomocy lub naprawię iPhone'a, Maca lub iPada? Sklep Apple Store na miejscu nie jest już dostępny, tutaj też droga prowadzi do serwisu internetowego Apple. Jeśli urządzenie wymaga naprawy, należy je wysłać bezpośrednio do Apple. Jak konkretnie postępować, Apple ujawnia na swojej własnej stronie internetowej.

Cóż, to było głupie. W tym roku nowych AirPods Max nie można już zachwycać się „prawdziwym” na miejscu, ponieważ wszystkie sklepy muszą zostać zamknięte:

Oczywiście nadal możesz kupić produkty Apple gdzie indziej, w Internecie, na przykład w Amazon, Saturn, MediaMarkt, Cyberport, Notebooksbilliger.de i wielu innych sklepach.

Kiedy Apple otworzy się ponownie?

A jak długo Apple musi się zamknąć? W tej chwili nikt tak naprawdę nie może tego powiedzieć. Formalnie blokada obowiązuje tylko do 10 stycznia, ale ze względu na wciąż oczekiwaną wysoką liczbę infekcji, nadal będą obowiązywać ograniczenia lub zamknięcia później. Dla przypomnienia: sklepy Apple musiały zostać po raz pierwszy zamknięte w marcu, dopiero wiele tygodni później, od 11 maja, sklepy mogły powoli otwierać się ponownie. Teraz możemy spodziewać się czegoś podobnego.

Leave a Comment