Solidny futerał ochronny na Macbooka Air jest trochę ciężki do codziennego użytku - ale idealnie nadaje się jako ochrona na zewnątrz.

Pokrowce ochronne na iPada i Macbooka wyprodukowane przez monachijską firmę Lifstil są wykonane z materiałów, które są wykorzystywane wyłącznie w konstrukcji snowboardów. Ze względu na konstrukcję skutkuje to słabością Lifstil Protect, który mamy w projekcie Zeal, dla 13-calowego Macbooka Air: Okładki są dość ciężkie. Pomimo obiecanej odporności na uderzenia, której tak naprawdę nie odważymy się przetestować w środku za pomocą Macbooka Air, etui trudno używać jako futerału do przenoszenia, po prostu brakuje uchwytów. Lifstil Protect wykorzystuje wagę Macbooka Air, wolimy nie brać go ze sobą w plecaku rowerowym, wystarczająco ciągnie nasze ramiona. Przejdźmy do zalet: obudowa jest solidna i przeznaczona jako towarzysz do użytku na zewnątrz - dlaczego nie latem jeździć na snowboardzie lub surfować, jak sugeruje producent. Macbook Air jest solidnie zapakowany w etui, które wydaje się być bardzo dobrze chronione przed bryzgami wody i deszczem. Nie musisz wyciągać Macbooka Air z obudowy, aby działać, kilka portów notebooka jest również dostępnych. Projekt Zeal to z pewnością kwestia gustu, ale po pierwszym szoku podoba nam się coraz bardziej – Lifstil ma w ofercie również bardziej stonowane projekty.

rekomendacje

Jeśli szukasz solidnego i przyciągającego wzrok etui na Macbooka Air, znajdziesz go w zestawie Lifstil Protect Zeal. Na codzienne wyjazdy do biura i z powrotem pokrowiec z twardej skorupy wykonany z materiału snowboardowego jest zalecany tylko w ograniczonym zakresie.

Lifstil Chroń Zapał

Leave a Comment