Do powieszenia na szyi lub po prostu do noszenia: przedstawiamy stylowe i praktyczne torby na Maca, iPada i akcesoria

Komputery są mobilne. Możesz zabrać ze sobą Macbooka, iPada lub smartfon, gdziekolwiek się wybierasz. Ale jeśli chcesz mieć przy sobie kilka urządzeń i mnóstwo akcesoriów, kieszeń kurtki to zdecydowanie za mało i nawet w starej teczce czy plecaku rowerowym szybko staje się za ciasna lub zbyt zagmatwana. Przetestowaliśmy dla Ciebie szereg praktycznych i stylowych toreb na laptopa, od nosideł i toreb na ramię po proste rękawy.

Krótki przegląd

Przetestowaliśmy następujące torby:

Targus Cyprys 15,6 (49 euro)

Pacsafe Metrosafe X Messenger (72,90 euro)

Mindshift Gear Exposure 13 (129 euro)

Pokój dzienny przewoźnika towarów (60 euro)

Miejsce Everki (1116 euro)

Chusta do noszenia na co dzień Peak Design (129 euro)

Pack & Smooch Hampshire (69 euro)

Torba Targus Cypress 15,6: ekologiczna i wciąż towarzysz biznesowy

Klasyczna torba na notebooka wygląda nudno i jest przedmiotem jednorazowego użytku. Torba Cypress nie chce być tym, co może mieć zastosowanie do wielu toreb na notebooki. Nawet jeśli język projektowania przypomina klasyczny wygląd teczki, Cypress jest nieco inny. Pierwszą rzeczą, która Cię rzuca, jest kolor. Nowoczesna szarość z czarnymi akcentami nadaje Cypressowi nieco gwizdka, a także kryje w sobie okazałe wymiary 42 cm x 4,5 cm x 35 cm. To pasuje nie tylko do dużego MacBooka Pro, ale także do wąskiego folderu. Ale o tym później.

Targus Cypress 15.6 (Zdjęcie 1 z 3)

TBT92602GL_MAIN3.jpg Aktówka Cypress 15,6” to nowoczesna interpretacja klasycznej torby na notebooka.

To, co bardziej pasuje do nowoczesnej torby niż kolorystyka, to materiał. Schlicht ECO 300 to nazwa materiału pochodzącego z recyklingu i przeniesione do torby Cypress oznacza, że ​​20 plastikowych butelek znalazło nowe zastosowanie. Przy wadze 760 g wynik jest przyjemnie lekki, a Targus nie skąpił sprytnych detali. Na przykład łatwa do czyszczenia podłoga jest sprytnie zintegrowana z projektem.

Kolejnym wyposażeniem zewnętrznym jest odpinany, wyściełany pasek na ramię, wygodny uchwyt i pasek do wózka. Jest też wąska przednia kieszeń do przechowywania smukłych akcesoriów lub tylko chusteczek do nosa i notesów. Duża ilość przegródek mieści się w dwóch dużych przegrodach. Zacznijmy od dużej komory na notebooka. Jest wyściełany w taki sposób, że dużego iPada Pro można również schować w drugiej oddzielnej części. Albo po prostu czasopisma i segregatory.

Większa komora mieści nawet wąską teczkę, a sześć różnych rozmiarów przegródek na kable, adaptery, napędy, długopisy, pamięci USB i wiele innych. Największa zabezpiecza zawartość zamka błyskawicznego i daje mały wgląd przez wąską siateczkę.

rekomendacje

Torba na notebooka to zazwyczaj bardzo nudny produkt. Wspaniale, że Targus zastanowił się tutaj trochę dalej. Z czysto wizualnego punktu widzenia nadal jest to typowa torba na notebooka, ale mieszanka materiałów i materiału ECO 300 wyróżniają Cypressa z tłumu. Do tego dochodzi wysoki współczynnik użyteczności, praktyczność i długa gwarancja. Cena 59,99 euro (sugerowana cena detaliczna, taniej w Amazn) w żadnym wypadku nie wydaje się zbyt wysoka.

Jeśli największy testowany model Cypressa o numerze TBT92602GL jest za duży, istnieją dwie mniejsze wersje za 40 euro i 31 euro.

Targus Cypress 15.6 na Amazon

Pacsafe Metrosafe X Messenger: Jak mały jest wystarczająco duży?

Są kieszenie, do których wchodzi MacBook Pro i nic więcej. To jest świetne dla minimalistów, ale co zrobić, jeśli potrzebujesz podkładki, kilku magazynków lub zasilacza? Sięgnąć po jedną ze zwykłych dużych toreb?

W tym miejscu nowy posłaniec z nowej serii Metrosafe X firmy Pacsafe wskakuje w wyłom. Przy wymiarach 32 cm × 25 cm × 10 cm jest znacznie mniejszy niż wiele toreb na notebooki, ale oferuje wiele przegródek do przechowywania.

Wąska torba jest bardzo nowoczesna dzięki swemu wrzosowionemu poliestrowi z recyklingu. Oprócz użytkowej zieleni listonoszki dostępne są również w ciemnym denimie i carbonie.

Z zewnątrz nie widać nawet wewnętrznych wartości. Jeśli otworzysz wieko - które nawiasem mówiąc jest przytrzymywane za pomocą magnetycznego zapięcia - od razu zobaczysz dwa zamki błyskawiczne ze zwykłą ochroną przed złodziejami, z których tak słynie Pacsafe. Dwie przegródki wydają się trochę za dużo jak na torbę o grubości zaledwie 10 cm. Ale te tematy są trudne. Tylna komora przeznaczona jest na Macbooka i cieszy się miękką wyściółką. Pacsafe twierdzi, że pasuje tu tylko 12-calowy Macbook. W naszym teście stwierdziliśmy jednak, że 13-calowy MacBook Pro również pasuje idealnie.

Komunikator Metrosafe (Obraz 1 z 5)

Metrosafe Messenger Plecak Metrosafe X oferuje wystarczająco dużo miejsca do nauki i pracy

Skoro o tym mowa, wszystko, co Pacsafe spakował do małego komunikatora, jest świetne. W komorze z przegródką na notebooka znalazło się również miejsce na trzy grube magazynki lub foldery oraz duża przegroda z siatki zapinana na zamek na kable. Alternatywnie jest też miejsce na zasilacz. Druga przegródka świeci łącznie pięcioma przegródkami: jedna na dwa długopisy i jedna z sejfem RFID i zapięciem na rzep.

Pacsafe Metrosafe X Messenger na Amazon

Na zewnątrz Pacsafe nie skąpił opcji przechowywania. Duża komora zakryta jest pokrywą magnetyczną, a mniejsza posiada zamek błyskawiczny chroniony pętelką. Z tyłu znajduje się kolejna komora zapinana na zamek, np. iPhone może znaleźć tutaj chronione miejsce. Na wąskiej stronie Pacsafe znalazł nawet miejsce na schowek, który może pomieścić małą butelkę z napojem lub kompaktowy parasol.

Wniosek

Małe torebki zazwyczaj nie tylko wyglądają minimalistycznie, ale także mają ograniczone zastosowanie. Nie dotyczy to Messengera firmy Pacsafe. Dość niepozorny z zewnątrz, w środku ujawnia prawdziwą wielkość. Nie tylko 13-calowy Macbook Pro pasuje do iPada Pro, ale najważniejsze dokumenty znajdziesz też pod. Całość zapakowana w nowoczesny design, który nawet z garniturem robi bardzo dobre wrażenie. Znaleźliśmy jeden punkt krytyki pod adresem posłańca, magnes na pokrywkę może być silniejszy. Wtedy byłoby lepiej zostać, jeśli spakowałeś trochę za dużo.


Komunikator Metrosafe X


Producent:

PacksafeCena:

90 euroZalety:


bardzo dobra ochrona przed nieuprawnionym dostępem do głównych przegródek, wiele przegródek, pasuje również do 13-calowego Macbooka Pro, dobry stosunek ceny do jakości


Niekorzyść:


Nieco słabe magnetyczne zamknięcie pokrywy

Komunikator Metrosafe X

Producent:

Packsafe

Cena:

90 euro

Zalety:

bardzo dobra ochrona przed nieuprawnionym dostępem do głównych przegródek, wiele przegródek, pasuje również do 13-calowego Macbooka Pro, dobry stosunek ceny do jakości

Niekorzyść:

Nieco słabe magnetyczne zamknięcie pokrywy

Komunikator Metrosafe X

Producent:

Packsafe

Cena:

90 euro

Zalety:

bardzo dobra ochrona przed nieuprawnionym dostępem do głównych przegródek, wiele przegródek, pasuje również do 13-calowego Macbooka Pro, dobry stosunek ceny do jakości

Niekorzyść:

Nieco słabe magnetyczne zamknięcie pokrywy

Mindshiftgear Exposure 13 - Wielofunkcyjna torba na ramię

Solar Flare - to, co brzmi jak słońce i gra świateł, to nazwa zestawienia kolorystycznego naszej nowej torby w teście. Patrząc obiektywnie jest to zestawienie kolorystyczne antracytu, srebra i pomarańczowo-czerwonego. Tak samo trzeźwy, w rzeczywistości jest to torba fotograficzna. Przy wymiarach 41×27×16,5 cm ma jednak idealne wymiary jak na torbę na notebooka.

I tu zaczyna się robić ciekawie. Specjaliści z USA są znani ze swoich wyjątkowo wytrzymałych toreb fotograficznych i plecaków. Torby na notebooki mogą być również wytrzymałe. Obrabianym materiałem jest wodoodporny laminat DP X-Pac, wyposażony w boczne klapy na pokrywie i wyposażony w dodatkową impregnację DWR. Udało nam się przetestować, że to bardzo dobrze chroni przed deszczem podczas ulewnych deszczy w maju. Tester był mokry, MacBook Pro i jego akcesoria były suche. Wytrzymała podłoga z plandeki chroni kieszenie od dołu. Jest to cecha często pomijana przez producentów. Plandeka jest bardzo wytrzymała, rysy nie są złe i łatwo się ją czyści. Nie trzeba dodawać, że zamek błyskawiczny w pokrywie jest również wodoodpornym zamkiem błyskawicznym YKK AquaGuard. Więc możesz też umieścić tutaj iPhone'a.

To prowadzi nas do opcji przechowywania. Duża komora główna może być dowolnie projektowana dzięki elastycznemu podziałowi. Obejmuje to również ich całkowite usunięcie. Wtedy idealnie pasują małe foldery, książki, segregatory lub czasopisma. Komora na notebooka jest specjalnie oddzielona, ​​podwójnie wyściełana i wyposażona w klapkę, aby cenny Macbook Pro przypadkowo nie wypadł.

Z przodu znajduje się bardzo duża komora zapinana na zamek. Jest również podwójnie wyściełany, więc z łatwością pomieści 11-calowego iPada Pro. Dodatkowe małe przegródki na notesy, długopisy i pendrive'y, idealne do utrzymania porządku. Ale to nie wszystko, zewnętrzna przegroda z boku z gumką pomieści małą butelkę do picia, a trzy duże kieszenie świetnie sprawdzą się na przykład na kable czy chusteczki do nosa.

Mindshiftgear Ekspozycja (zdjęcie 1 z 5)

Torba na notebooka Mindshiftgear Exposure czy torba fotograficzna? Ekspozycja Mindshiftgear wykonuje bardzo dobrą robotę.

rekomendacje

Do toreb wielofunkcyjnych lubię używać toreb fotograficznych. To bardzo proste. Są solidne, bardzo dobrze wyściełane, a dzięki elastycznemu podziałowi wnętrza nadają się do szerokiej gamy zastosowań. Właśnie w tym miejscu ekspozycja wypada szczególnie dobrze. Zaprojektowana jako torba fotograficzna z miejscem na notatnik i tablet oprócz aparatu. Jeśli wyjmę wkładkę fotograficzną, stworzę miejsce na segregatory i książki. Kiedy w wolnym czasie wracam na fotowycieczkę, wracam do robienia zdjęć.

Długopisy, kable i akcesoria znajdują swoje idealne miejsce, a pasek ma długą wyściółkę. Rzadko się to zdarza, najczęściej poduszki są zbyt krótkie lub śliskie. Nie z ekspozycją. Mindshiftgear pomyślał również o przejściu na teleskopową rączkę wózka.

Z ceną wynoszącą obecnie 129 euro na Amazon, ekspozycja znajduje się w środku zakresu pod względem ceny. Jeśli chodzi o ochronę, wytrzymałość i uniwersalność, Exposure to jedna z najlepszych toreb, jakie kiedykolwiek testowaliśmy. Oprócz kombinacji kolorów Solar Flare, ekspozycja jest również dostępna w całości w kolorze czarnym. Większa wersja dla 15-calowego notebooka jest również dostępna za 10 euro więcej.


Ekspozycja 13


Informacje:

Sprzęt do zmiany umysłuCena:


179,99 euro (sugerowana cena detaliczna)


Zalety:


bardzo solidne, bardzo dobre paski, bardzo dobre wyściełanie, bardzo elastyczny układ wnętrza, wiele schowków


Niekorzyść:


Brak widocznych


Wymiary


Wymiary zewnętrzne:


41 x 27 x 16,5 cm (szer. x wys. x gł.)


Wymiary wewnątrz komory aparatu:


35 x 23 x 12,5 cm (szer. x wys. x gł.)


Wymiary komory na laptopa:


34 x 24,5 x 2,5 cm (szer. x wys. x gł.)


Wymiary komory na tablet:


30 x 21 x 2 cm (szer. x wys. x gł.)


Wymiary komory na smartfona:


17 x 12 cm (szer. x wys.)

Ekspozycja 13

Informacje:

Sprzęt do zmiany umysłu

Cena:

179,99 euro (sugerowana cena detaliczna)

Zalety:

bardzo solidne, bardzo dobre paski, bardzo dobre wyściełanie, bardzo elastyczny układ wnętrza, wiele schowków

Niekorzyść:

Brak widocznych

Wymiary

Wymiary zewnętrzne:

41 x 27 x 16,5 cm (szer. x wys. x gł.)

Wymiary wewnątrz komory aparatu:

35 x 23 x 12,5 cm (szer. x wys. x gł.)

Wymiary komory na laptopa:

34 x 24,5 x 2,5 cm (szer. x wys. x gł.)

Wymiary komory na tablet:

30 x 21 x 2 cm (szer. x wys. x gł.)

Wymiary komory na smartfona:

17 x 12 cm (szer. x wys.)

Ekspozycja 13

Informacje:

Sprzęt do zmiany umysłu

Cena:

179,99 euro (sugerowana cena detaliczna)

Zalety:

bardzo solidne, bardzo dobre paski, bardzo dobre wyściełanie, bardzo elastyczny układ wnętrza, wiele schowków

Niekorzyść:

Brak widocznych

Wymiary

Wymiary zewnętrzne:

41 x 27 x 16,5 cm (szer. x wys. x gł.)

Wymiary wewnątrz komory aparatu:

35 x 23 x 12,5 cm (szer. x wys. x gł.)

Wymiary komory na laptopa:

34 x 24,5 x 2,5 cm (szer. x wys. x gł.)

Wymiary komory na tablet:

30 x 21 x 2 cm (szer. x wys. x gł.)

Wymiary komory na smartfona:

17 x 12 cm (szer. x wys.)

Dzienny transporter przedmiotów - kompaktowa torba na ramię do małego biura

Szukasz tylko walizki transportowej na Macbooka, z dodatkowym miejscem na podkładkę i zasilacz? Wtedy plecak zwykle nie jest pierwszym wyborem, tutaj pojawia się torba na ramię. Jeśli nie chcesz, aby była przeciętna optycznie, możesz przyjrzeć się świetlicy Sachentransporter.

Nazwa mówi jasno, że te produkty powinny transportować nasze rzeczy. Aby to działało optymalnie, nie wystarczy tylko przegródka z pokrywą i paskiem do noszenia. Z torbą tak małą jak świetlica – to zaledwie 34×26×12 cm – są oczywiście ograniczenia. Niemniej jednak można się zdziwić, co wymyślił producent. Najważniejsza jest komora na notebooka, odpowiednia na 13-calowego Macbooka Pro. Oddzielona od głównej przegrody, jest wyściełana dookoła, a zapięcie na rzep sprawia, że ​​cenny Macbook nie może łatwo wypaść z przegródki. Na nasz gust rzep mógłby być nieco mocniejszy.

Pokój dzienny przewoźnika towarów (Zdjęcie 1 z 5)

Pokój dzienny do transportu przedmiotów Oczywiście kompaktowe torby nie są mistrzami ładunku, ale rozmiar pokoju dziennego jest idealny dla Macbooka Pro z akcesoriami.

W głównej komorze bez problemu znajdziesz zasilacz wraz z kilkoma książkami, czasopismami czy notesami. Dostępne są również trzy przegródki o różnych rozmiarach. Jedna z doczepianą przegródką i dwie zapinane na rzep. Sachentransporter pomyślał również o dwóch przegrodach na długopisy. Oprócz dwóch długopisów w przegródkach można również schować kable, adaptery i pamięci USB. Główna komora zamykana jest na wodoodporny zamek błyskawiczny. Na zewnątrz są jeszcze trzy przegródki, jedna na całej szerokości na gazety lub czasopisma, wąska na iPhone'a i zapinana na zamek kieszeń na portfel. Duża pokrywa zakrywa wszystkie komory i zapewnia dodatkową ochronę przed deszczem. Jako knebel projektowy pokrywa jest przymocowana z boku za pomocą dwóch sprzączek. Jak mogłoby być inaczej, wieczko ma również dodatkowe przegródki. Jedno na zewnątrz, dobre miejsce na chusteczki, a drugie w środku. Oba oczywiście zapinane na zamek.

Każdy, kto korzysta z wózka lub walizki z teleskopowym uchwytem – są też odpowiednie walizki od Sachentransporter – ucieszy pętla z tyłu. Oczywiście oprócz regulowanego paska na ramię z wyściółką jest też uchwyt.

rekomendacje

Mieszanka skóry syntetycznej i brezentu sprawia, że ​​Tagraum nie wygląda jak typowa torba z plandeki samochodowej. Nawet jeśli materiał nie może ukryć tego wyglądu. W związku z tym torba nabiera z czasem swojego charakteru podczas noszenia. Oprócz kombinacji kolorów szary/czarny, torby i etui dostępne są również w kolorze białym/czarnym. W świetlicy nie ma co narzekać, poza paskami na rzepy. Jest trochę za mały i słaby w przegródce na notebooka i za duży w przegródkach wewnętrznych. Cena 59,95 euro jest całkowicie w porządku.


Pokój dzienny przewoźnika towarów


Producent:

Butik rzeczyCena:


79,95 €


Zalety:


solidna, wiele przegródek, w pełni wyściełana komora na notebooka


Niekorzyść:


Zapięcia na rzepy w komorze notebooka zbyt małe i słabe oraz zbyt duże w wewnętrznych komorach

Pokój dzienny przewoźnika towarów

Producent:

Butik rzeczy

Cena:

79,95 €

Zalety:

solidna, wiele przegródek, w pełni wyściełana komora na notebooka

Niekorzyść:

Zapięcia na rzepy w komorze notebooka zbyt małe i słabe oraz zbyt duże w wewnętrznych komorach

Pokój dzienny przewoźnika towarów

Producent:

Butik rzeczy

Cena:

79,95 €

Zalety:

solidna, wiele przegródek, w pełni wyściełana komora na notebooka

Niekorzyść:

Zapięcia na rzepy w komorze notebooka zbyt małe i słabe oraz zbyt duże w wewnętrznych komorach

Everki Venue: odrodzenie męskiej torby

Każdy, kto w latach 70. i 80. chodził po miastach z otwartymi oczami, wciąż zna ten widok: mężczyźni w średnim wieku z małą torbą na ramię. Kompaktowy obiekt przejmuje dokładnie ten język projektowania i przenosi go w obecną erę.

Torba jest bardzo dobrze wykonana, a połączenie wytrzymałego nylonu i skóry wnosi odrobinę nowoczesności. Dzięki rozmiarom 26,5 × 6 × 31 cm Venue jest bardzo kompaktową i cienką torbą. Podczas gdy w męskiej kieszeni chowano zestaw fajkowy i pieniądze, dziś są to iPad i iPhone. OK, nadal masz przy sobie portfel. A jeśli masz w sobie kartę z chipem RFID, ucieszy Cię dodatkowa przegródka, która zapewnia ochronę przed nieautoryzowanym odczytem.

iPad ma oczywiście również dodatkową komorę, ładnie miękką i wyściełaną, dzięki czemu nic nie może się stać z dobrym elementem. Istnieją świetne klawiatury do iPada, które można łączyć z tabletem, tworząc jednostkę. Na przykład od BrydgeAir. I dokładnie to mieści się w komorze.

Ogólnie rzecz biorąc, można się zdziwić, ile przegródek pomieścił Everki. Więc masz 16 różnych. Zaczyna się od małych przegródek na pendrive'y i długopisy, które znajdują się w zewnętrznej komorze. Dostępny jest również zasilacz z kablem, odpowiednia przegródka oraz praktyczny klips na brelok. W porównaniu z karabińczykiem, klips ma tę zaletę, że klucz można szybciej wyjąć w praktycznym użyciu. Ta zewnętrzna komora ma bardzo niepozorną, ale sprytną sztuczkę: magnes, który utrzymuje otwartą komorę zewnętrzną, dzięki czemu można łatwiej przeglądać i uzyskać dostęp do zawartości.

Everki Miejsce na Amazon

Z tyłu iPhone znajduje się w miękkiej przegródce zapinanej na rzep. Jest dobrze chroniony przed złodziejami. Ostatnia i największa komora jest akurat na tyle duża, że ​​zmieścisz tam notes i małą książeczkę z okularami. Albo dokumenty podróży.

Miejsce Everki (Obraz 1 z 7)

EKS622 Powrót męskiej torby. Nowoczesna interpretacja nylonu i skóry to minimalistyczne rozwiązanie dla iPada.

rekomendacje

Odrodzenie męskiej torby było w zasadzie sukcesem. Wszystko ma swój porządek, a każde akcesorium, nieważne jak małe, ma swoją przegródkę. Kusi Cię, by dużo w nią spakować. Ale oto nadchodzi wielkie przebudzenie. Nie możesz wypełnić tylu przegródek, ile ma miejsce, a wtedy pokrywa nie będzie się już zamykać. Przy czym „do” nie może być jasno zdefiniowane. Pokrywka jest utrzymywana na miejscu za pomocą zapięcia magnetycznego i nie jest to zbyt mocne. Słuchawki i etui na okulary sprawią, że nie będą już dobrze trzymać. Jeśli nie chcesz zabierać ze sobą słuchawek, na pewno nie masz tego problemu i poza podkładką lub książką, a także okularami do czytania, nie powinieneś chcieć zabierać ze sobą dużo więcej. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, oferta Everki obejmuje również większą wersję, Venue XL, która jest o jeden centymetr grubsza i oferuje miejsce na dużego iPada Pro. Udane są nie tylko liczne przegródki, ale także szeroki pasek na ramię. Dobra regulacja długości oraz fakt, że jest wszyta na torbie pod kątem, ułatwia przenoszenie. Ktoś o tym pomyślał.


Miejsce Everki


Producent:

EverkiCena:


125 euro


Zalety:


wiele przemyślanych przegródek, bardzo dobre wykonanie, miękka wyściółka na przegródki na iPhone'a i iPada, 30 lat gwarancji


Niekorzyść:


Magnes w pokrywie niezbyt mocny, za mało miejsca na słuchawki nauszne, wysoka cena


Cena na Amazonie

od 125 euro
Miejsce Everki

Producent:

Everki

Cena:

125 euro

Zalety:

wiele przemyślanych przegródek, bardzo dobre wykonanie, miękka wyściółka na przegródki na iPhone'a i iPada, 30 lat gwarancji

Niekorzyść:

Magnes w pokrywie niezbyt mocny, za mało miejsca na słuchawki nauszne, wysoka cena

Cena na Amazonie

od 125 euro

Miejsce Everki

Producent:

Everki

Cena:

125 euro

Zalety:

wiele przemyślanych przegródek, bardzo dobre wykonanie, miękka wyściółka na przegródki na iPhone'a i iPada, 30 lat gwarancji

Niekorzyść:

Magnes w pokrywie niezbyt mocny, za mało miejsca na słuchawki nauszne, wysoka cena

Cena na Amazonie

od 125 euro

Peak Design Everyday Sling: Świetna chusta dla cyfrowych nomadów i fotografów

Chusta to specjalny wariant plecaka z tylko jednym paskiem na ramię. Jego zaleta: nosidło można jednym zamachem ściągnąć z tyłu przed brzuchem i łatwo uzyskać dostęp do jego zawartości. Bez kłopotliwego usuwania — dzięki temu jest tak popularny wśród fotografów. Każdy, kto kiedykolwiek stanął z nogami w wodzie i chce mieć sprzęt w swoim plecaku, bardzo to doceni.

Kalifornijska firma Peak Design stworzyła uniwersalną procę dla fotografów i cyfrowych nomadów przy pomocy projektu Kickstarter. Wytrzymały, wodoodporny nylon, wodoodporne zamki i dwa przyjemne kolory oprócz zwykłej czerni wzbudzają ciekawość.

Rowerem, pieszo czy komunikacją miejską – cyfrowi nomadzi dużo podróżują. Pomocna jest łatwa w użyciu regulacja paska, podobnie jak ładny, duży uchwyt, którego można również użyć na wysuwanym uchwycie wózka podróżnego. Praktyczną sztuczką jest klapa z zatrzaskiem na zamku głównej przegrody. Można go połączyć z zamkiem błyskawicznym w przedniej komorze, co utrudni złodziejom niezauważone otwarcie torby.

Chusta Peak Design na co dzień na Amazon

Jeśli spojrzeć na Everyday Sling w ten sposób, trudno w to uwierzyć, ale dzięki zakrzywionej pokrywie zmieści się nawet do 13-calowego Macbooka Pro Retina. Pasek zapinany na rzep gwarantuje, że przypadkowo nie wypadnie. W głównej komorze znajdują się dwie przegrody - zwane przegrodami FlexFold - które można dowolnie ustawiać za pomocą rzepów. W ten sposób możesz podzielić wnętrze na małe butelki po napojach, akcesoria do notebooków lub książki. Cechą szczególną jest składana konstrukcja przypominająca origami, dzięki której można stworzyć małą półkę pośrednią. Idealnie nadaje się do użytku jako torba na aparat. Jeśli całkowicie zrezygnujesz z przegród FlexFold, nawet magazynki zmieszczą się do głównej komory bez żadnych załamań. Wieczko posiada dodatkową komorę zapinaną na zamek na całej powierzchni. Tutaj możesz dostać długopisy, smartfon, karty pamięci, pendrive'y czy baterie. Dzięki podziałowi wnętrza jest nawet uporządkowany.

Peak Design Everyday Sling (zdjęcie 1 z 11)

Peak Design Everyday Sling Nazwa Everyday Sling mówi wszystko o kompaktowej torbie, a nowoczesny wygląd bardzo dobrze pasuje do chusty, którą zawsze chcesz mieć przy sobie nie tylko w pracy, ale także w domu.

Zewnętrzna komora ma specjalną funkcję, ponieważ możesz zwiększyć jej objętość tak, aby zmieściła się w niej maksymalnie mała butelka wody. W przeciwnym razie jest to dobre miejsce na zasilacz Macbooka Pro, kabel przejściowy, portfel i inne drobiazgi. Paski na zewnątrz służą jako torba fotograficzna na statyw, ale równie łatwo można nimi zapiąć kurtkę. Jednak Everyday Sling jest niekorzystnie wyważony ze zwykłym statywem. Mini statyw jest nadal możliwy.

Zalecenie: Niezależnie od tego, czy jeździsz na rowerze, spacerujesz, czy nawet jeździsz na nartach biegowych, Everyday Sling zapewnia doskonałą sylwetkę. Dobrze trzyma się na plecach, co również wynika z dobrego dopasowania paska. Szybki regulator długości paska jest świetny i najlepszy, jaki do tej pory widzieliśmy. Fotografowie doceniają to szczególnie, ponieważ pozwala na bardzo szybkie wydłużenie paska, dzięki czemu do sprzętu można wygodnie dostać się przed brzuchem. Nie należy ukrywać jednej poważnej wady pasa: bardzo cienkiej poduszki na ramię. Właściwie nie zasługuje na miano tapicerki. Jeśli nie masz dużo w kieszeni, to nie problem. Jednak fotograf, który napełnia torbę maksymalnie ciężkim sprzętem do lustrzanek cyfrowych, szybko dostaje obolałego ramienia. Nasz lekki sprzęt Fujifilm przechodzi tyle samo, co Macbook Pro z akcesoriami.

W plecaku Everyday Sling przekonują piękne, szczegółowe rozwiązania, takie jak obszyty skórą uchwyt, podział wnętrza w komorze w pokrywie i komora zewnętrzna, którą można powiększyć. Codzienne użytkowanie w pracy lub jako torba fotograficzna to świetna zabawa, nazwa mówi wszystko. Dwie kombinacje kolorystyczne jasnoszary z brązową skórą i ciemnoszary z czarną skórą zapewniają zawsze dobry wygląd z chustą Everyday Sling.


Codzienna chusta


Producent:


Projekt szczytu


Dystrybucja:

Ciesz się aparatem

Cena:


160 euro


Zalety:


świetna regulacja paska, bardzo dobre wykonanie, praktyczny układ i funkcje, odpowiednie dla 13 Macbook Pro Retina


Niekorzyść:


Za cienkie naramienniki

Codzienna chusta

Producent:

Projekt szczytu

Dystrybucja:

Ciesz się aparatem

Cena:

160 euro

Zalety:

świetna regulacja paska, bardzo dobre wykonanie, praktyczny układ i funkcje, odpowiednie dla 13 Macbook Pro Retina

Niekorzyść:

Za cienkie naramienniki

Codzienna chusta

Producent:

Projekt szczytu

Dystrybucja:

Ciesz się aparatem

Cena:

160 euro

Zalety:

świetna regulacja paska, bardzo dobre wykonanie, praktyczny układ i funkcje, odpowiednie dla 13 Macbook Pro Retina

Niekorzyść:

Za cienkie naramienniki

Pack & Smooch Hampshire: Solidny filc, interpretowany w nowoczesny sposób

Filc jako materiał już dawno stracił swój zakurzony wizerunek i powraca do trendu. Czy to jako materiał na odzież, pokrowce na sofy czy torby, filc jest wytrzymały i nabiera charakteru wraz z użytkowaniem. Pack & Smooch wykorzystuje te właściwości i łączy filc z wełny merynosów ze skórzanymi aplikacjami. Skóra była tylko garbowana przy użyciu czysto roślinnych źródeł i szyta dokładnie tam, gdzie pot z rąk mógłby zabrudzić wełnę. Świetny pomysł, który również ładnie wygląda.

Hampshire to minimalistyczny pokrowiec oferujący miejsce na notebooka oraz dodatkową przegrodę na notes z długopisami i iPhone'a. Oprócz wersji, którą testowaliśmy dla 13-calowego Macbooka Pro, istnieje wersja szyta na miarę dla prawie każdego Macbooka.

Hampshire jest dostępny w trzech kombinacjach kolorystycznych: antracyt z jasnobrązową lub ciemnobrązową skórą oraz szary z jasnobrązową skórą. To samo etui jest również dostępne dla różnych iPadów. Przyjrzeliśmy się modelowi iPada Air 2 i pasuje on równie idealnie.

rekomendacje

Taka minimalistyczna powłoka to trochę luksus. Ale wygląda cholernie dobrze i jest wytrzymały, jak można się spodziewać po filcu wełnianym. Jeśli chcesz znaleźć punkt krytyczny, to są to przyciski. Są również bardzo wysokiej jakości, ale trzeba je mocno naciskać, aby wyszły. Z pewnością nie jest to problem z Macbookiem, ale w przypadku iPada odczuwasz lekki ból brzucha z powodu wyświetlacza. Chociaż w naszym teście nic się nie wydarzyło, pozostaje niespokojne uczucie. Mała wskazówka: popchnęliśmy iPada w taki sposób, aby wyświetlacz nie był skierowany w stronę pokrywy, a tym samym nie w kierunku przycisków.


Hampshire


Producent:

Pakuj i całujCena:

dla Macbooka Pro 69,90 €, dla iPada Air 2 59,90 €

Zalety:


bardzo wytrzymały, świetny materiał


Niekorzyść:


Przyciski trochę za sztywne dla iPada

Hampshire

Producent:

Pakuj i całuj

Cena:

dla Macbooka Pro 69,90 €, dla iPada Air 2 59,90 €

Zalety:

bardzo wytrzymały, świetny materiał

Niekorzyść:

Przyciski trochę za sztywne dla iPada

Hampshire

Producent:

Pakuj i całuj

Cena:

dla Macbooka Pro 69,90 €, dla iPada Air 2 59,90 €

Zalety:

bardzo wytrzymały, świetny materiał

Niekorzyść:

Przyciski trochę za sztywne dla iPada

Leave a Comment